Fatih Vidanjör

Fatih Vidanjör

Fatih Tıkanıklık Açma

Tıkanmış bir tahliye insanların başına sıklıkla gelmektedir. Tıkalı WC, tıkalı lavabo, tıkalı tahliye boruları gibi sorunlarda hemen yardım istemeniz gerekmektedir. Zamanla, tahliye borularında birikintiler oluşmaktadır. Bunlar genellikle organik maddelerdir. Mutfak giderini yavaş yavaş tıkayanlar çoğunlukla yiyecek artıkları, kahve telvesi veya soğutulmuş yağlardır. Duşta ve lavaboda saçlar kısa sürede giderin tıkanmasına neden olur. İyi haber şu ki; bu tür bir tıkanıklık kendini erkenden belli eder çünkü su birikintisi ve koku oluşur. Evinizde bu tıkanıklığa çözüm bulmak isteyebilirsiniz ama çoğu atık boru şu anda plastikten yapılmıştır. Sadece eski dairelerde hala metal boruların döşenmesi mümkündür. Plastik borular, bazı kimyasal temizleyicilerle oluşan ısıyı iyi tolere etmez. Kiri çözen kimyasal reaksiyon sırasında ısı oluşur. İşte bu yüzden gider borularına yarardan çok zarar verebilirsiniz. İşte bu yüzden Fatih Tıkanıklık Açma ile zararsız bir şekilde tertemiz tahliye borularınıza kavuşabilirsiniz.

Fatih Tıkanıklık Açma çözümsüz problemlere son! Tıkanmış giderler ve tıkanmış borular küçük problemler olarak başlayabilir ancak hızla büyük problemlere dönüşebilir. Tıkalı bir tahliye, yavaş su tahliyesine, korozyona, su baskınına ve aşırı durumlarda kanalizasyon yedeklerine ve maliyetli onarımlara neden olabilir. Daha büyük maliyetlerden kaçınmak adına tıkanıklık açma hizmetimiz ile yerinde ve kararında hizmet almış olursunuz.

Fatih Tıkanıklık Açma: Sorunları Kökünden Çözüyoruz, Akışı Hızlandırıyoruz!

Hizmetimizden sonra giderlerin tıkanmaması için size birkaç öneride bulunmak istiyoruz; Saç, tıkanıklık oluşturmak için gres ve diğer yapışkan maddelerle bağlanabileceğinden, tıkanıklıkların büyük bir suçlusudur. Saç kilitleriyle baş etmenin en iyi yolu, ilk etapta bunların oluşmasını önlemektir. Tüm giderlerin saç yakalayıcı kapaklara sahip olduğundan emin olun ve bunları düzenli olarak temizleyin. Geleneksel sabun kalıpları gres veya katı yağdan yapılır. Sabundaki yağ, sudaki minerallerle birleşerek banyo armatürlerini lekeleyen ve boruları tıkayan sert bir kalıntı bırakır. Lavaboda bir çöp öğütücünüz olsa bile, yiyecek atıklarını asla lavaboya atmayın. Bunlar gidelerinizde tekrardan tıkanma meydana getirecektir. Ayrıca çok fazla tuvalet kağıdı, giderleri tıkayabilir ve tuvaletlerin sifon çekmesini önleyebilir. Sifon çekildiğinizde tuvaletten su hala geçebiliyorsa, tuvalet kağıdının bir kısmını hareket ettirmek ve gevşetmek için bir piston kullanılabilirsiniz. Hem hizmet hem de tavsiyelerimizi siz değerli müşterilerimizden esirgemiyor, sağlıklı bir ortamda yaşamanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sizler de Fatih Tıkanıklık Açma ihtiyaçlarınız için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Fatih Tıkanıklık Açma

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?