Fatih Vidanjör

Fatih Vidanjör

Kuka

Giderlerinizde tıkanıklık mı meydana geldi? Kanalizasyon tıkanıklıklarınız için hala eski yöntemleri mi kullanıyorsunuz? Giderme için eski yöntemler hem son derece zor hem de sizlere başarılı sonuç kazandırmayacaktır. Gider borularınızda meydana gelen tıkanıklıklar için en etkili araç vidanjör kuka araçlarıdır. Dar alanlarda bile maksimum verim sağlayan vidanjör koku araçları sorunuzu dakikalar içinde çözüme ulaştıracaktır. Fatih vidanjör olarak sizlere özel sistemli yüksek basınçlı ve vakumlu vidanjör kuka araçlarımız ile kanalınız içerisinde meydana gelen tıkanıklıkları anında kaldırma sözü veriyoruz. Kanallarda meydana gelen tıkanıklıklarda yüksek basınçlı araçlarımız ile tazyikli su kullanarak ilk olarak tıkanıklığı yumuşatıyor daha sonra vakum sistemimizle kanalın içinde yer alan pisliği çekip tahliye ediyoruz. İnsan gücü ile saatlerce süren ve çözüme ulaşılamayan bu işlemi bizler dakikalar içerisinde yapıyoruz.

Fatih Vidanjör her tıkanıkta yanınızda! Bizi lütfen diğer firmalar ile karıştırmayın. Bünyemizde yer alan kameralı araçlaırımız sayesinde tıkanıklığın nerede olduğunu ilk olarak buluyor daha sonrasında ise herhangi bir kırma ve dökme olayı sizlere yaşatmadan temiz bir şekilde işimizi hallediyoruz. Başka firmalar ile çalışmak sizlere daha fazla maliyeti de beraberinde getirebilir. İşte bu yüzden firmamızdan hizmet alarak altyapı çalışmalarınızı riske atmamanızı önermekteyiz. Tıkanıklığın tazyikli su ile temizlenmesinde kullanılan kuka hizmeti ile kanalizasyon borularınız ilk günkü temizliğine ulaşmaktadır. Size verdiğimiz hizmet sonrasında herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya gelmeniz durumunda bizlere tekrardan arayarak ücretsiz bir şekilde sıkıntılarınızı çözüme ulaştırabiliriz. Daha sonrasında sizlere sunduğumuz ücretsiz danışmanlık sayesinde de tekrardan aynı tıkanıklıklarla boğuşmamanız adına sizlere bazı önerilerde bulunmaktayız.

Fatih Vidanjör: Kusursuz Hareket, Tıkanıklıklara Son Veren Kuka!

Fatih Vidanjör ve Kuka hizmetleri olarak kurulduğunuz andan bugüne kadar donanımlı araçlarımız sayesinde sizleri asla yarı yolda bırakmadık! Her türlü kanal temizleme, kimyasal su çekimi, WC temizleme, banyo temizleme gibi sorunlarınıza hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Sektörde bir numaralı olan firmamızın bu başarısı asla tesadüf değil. Çalışanlarımızı sürekli eğitime sokarak güncel hizmetten haberdar oluyoruz. Verdiğimiz eğitimler sayesinde her geçen gün size daha fazla hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Sizler de sayısız hizmetimizden sayısız verim kazanmak istiyorsanız bizleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden arayabilirsiniz

Kuka

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?