Fatih Vidanjör

Fatih Vidanjör

Vidanjör

Evin giderleri kötü durumda olduğunda kötü kokular, lavabolarda kirli suların durgun olması ya da giderlerden gri su geri akması gibi hoş olmayan rahatsızlıklar meydana gelebilir. Bu nedenle, lağımların boşaltılması çok önemlidir. Bu vidanjör hizmeti ile gerçekleşir. Fabrika, ev, iş yeri, AVM gibi çeşitli alanlarda vidanjör aracına ihtiyaç duyulmaktadır. Vidanjör araçları atık suyun tahliye edilmesinde, kanal temizliğinde, tıkanan logarların açılmasında, wc ve banyo tıkanıklığının açılmasında, atık depolama kuyularının temizlenmesinde kullanılan araçlardır. Fatih Vidanjör olarak her türlü vidanjör ihtiyacınızda yanınızdayız. Profesyonel çalışanlarımız sizlere son derece modern araçlarımızla tıkanıklık ihtiyaçlarınızı acil bir şekilde karşılanmakta ve kanal temizliğinden kanalizasyon açma hizmetine kadar her türlü ihtiyacınıza çözüm olmaktadır.

Tıkanıklar Fatih Vidanjör ile sıkıntı olmaktan çıkıyor. Deneyimli çalışanlarımız kanal altyapılarının atık sularını çekerek yenilenmesini sağlamaktadır. Her gün gelişmekte olan modern teknolojik imkanlardan istifade ederek herhangi bir kaza işlemi yapmadan sizlere hizmet vermekteyiz. Vidanjör araçlarımızın yüksek basıncı ve vakum özelliği sayesinde gider tıkanıklığınız kısa sürede açılmaktadır. Bulunduğunuz binada giderlerin döküldüğü kanalizasyon hatları yer almaktadır. Bu kanalizasyon hatlarında yanlış kullanım sonucunda tıkanmalar meydana gelebilmektedir. Meydana gelen bu tıkanıklıklar kısa sürede açılmazsa dairede yaşayan insanlara koku ve hijyen başta olmak üzere bir sürü sorunu beraberinde getirmektedir. İşte bu yüzden en kısa sürede kanalizasyon giderlerinin açılması gerekmektedir. Firmamızda yer alan vidanjör araçlarımız tıkanıklığı en kısa sürede boşaltarak sizlere hijyenik bir ortam oluşturacaktır. Evlerdeki tıkanıklıktan genel şehir kanalizasyon hattının açılmasına kadar sizlere her türlü sorunsuz hizmeti beraberinde getirmekteyiz.

Fatih Vidanjör: Sorunsuz Temizlik, Güvenilir Hizmet!

Vidanjör hizmeti veren firmanın profesyonel bir şekilde hizmet vermesi çok önemlidir. Yanlış verilen hizmet sonrasında daha da büyük yanlışları beraberinde getirecektir. Firmamız olarak yapılan uygulamalarda sıkıntı yaşamamak adına kameralı araçlarımız ile tıkanıklığın sebebi kısa sürede tespit edilir. Herhangi bir tahribat yaşamamak adına basınçlı su ile tıkanıklık olan yer yumuşatılarak sürüklenir. Sonrasında ise vakum işlemimiz ile atık maddeler giderden çekilmektedir. Gider hatlarında sağlığa zararlı maddelerin yönerge esasına göre tahliye işlemleri gerçekleştirilir. Sizler de giderlerinizde meydana gelen tıkanıklığı profesyonel firma tarafından çözüme ulaşmasını istiyorsanız 7/24 firmamızda irtibata geçebilirsiniz.

Vidanjör

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?